• به وبسایت انجمن صنفی کارفرمایی مهندسان نقشه بردار استان البرز .
  • خوش آمدید

برگزاری جلسه سازمان نظام مهندسی و مدیریت سازمان ثبت پیرامون مسائل تفکیک

برگزاری جلسه مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و مدیریت سازمان ثبت اسناد و املاک استان البرز پیرامون مسائل مرتبط با موضوع تفکیک آپارتمان. به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

در مورخه۱۹/۰۳/۱۳۹۴ جلسه مشترک فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک و سازمان نظام مهندسی استان البرز با موضوع مسائل جاری در حوزه  تفکیک آپارتمان و مسائل بوجود آمده  برای برخی ازهمکاران نقشه بردار در خصوص ارجاع کار ، با حضورآقایان مهندسین علی مجربی کرمانی ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، حسین صعید زرندی مدیر کل سازمان ثبت اسناد و املاک استان البرز،مهندس احد ا… احمدی پرگو معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج و نایب رئیس سازمان نظام مهندسی و همکارانی از گروه تخصصی نقشه برداری و سازمان ثبت  در دفتر ریاست سازمان نظام مهندسی برگزار گردید.

طی این جلسه مقرر گردید در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات و تکریم ارباب رجوع و افزایش دقت و ارتقاء ارائه خدمات مهندسی اقدامات ذیل در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شود.

۱ – با عنایت به تذکرات آقای مهندس صعید زرندی مدیر کل محترم ثبت استان البرز در خصوص دقت در انجام و تهیه نقشه های موضوع تفکیک آپارتمان به منظور کاهش اشتباهات و تخلفات مقرر شد نظام مهندسی نظارت و کنترل مضاعف را به صورت جدی در دستور کار قرار دهد.

۲ – کارگروهی دائمی متشکل از نظام مهندسی و اداره کل ثبت استان مسائل و مشکلات موضوع تفاهم نامه مشترک را بررسی و گزارش نماید و پیشنهاد لازم جهت تسریع در انجام امور و رسیدن آن به یک هفته را ارائه نماید.

۳ – کمیته راهبردی مشترک استانی در خصوص اجرایی نمودن تفاهم نامه مشترک تشکیل گردد این کمیته موظف است ضمن تشکیل جلسه بصورت مستمر و حداقل یک جلسه بصورت ماهیانه آیین نامه های لازم در خصوص موضوعات مربوط به تخلف انتظامی و نحوه برخورد با متخلفین را ارائه نماید. ضمنا موظف به ارائه گزارش منظم از عملکرد خود می باشد.

۴ – اعضای کمیته راهبردی مشترک توسط مدیر کل محترم ثبت استان و ریاست محترم نظام مهندسی تا یک هفته مشخص و اعلام شود.

۵ – در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات کارگروه مشترک از شهرداری کرج، نظام مهندسی و اداره کل ثبت استان راهکارهای لازم جهت تهیه نقشه تفکیکی همزمان با صدور پایانکار ساختمانی توسط شهرداری را تدوین نموده به نحوی که به پیوست پایانکار ساختمانی، نقشه تفکیک آپارتمانی مورد تایید نظام مهندسی و شهرداری جهت تهیه صورت مجلس تفکیکی به اداره کل ثبت استان ارسال گردد.

تصویر صورت جلسه : دانلود

امضاء

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان البرز – حسین صعید زرندی

رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز – علی مجربی کرمانی

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج ، عضو هیات مدیره نظام مهندسی – مهندس احدا… احمدی پرگو

دبیر کمیته مشترک راهبردی تهیه نقشه تفکیکی آپارتمان – نادر بابایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *